FUJI Inverter 25kW FU-SUN-25K-G04 triph
- Postavi pitanje
- Tehničke specifikacije o proizvodu:-2 MPP tracker, Max. efikasnost do 98,6%
-Aplikacija za nulti izvoz,
-VSG aplikacija
-Inteligentno praćenje nizova (opciono)
-Širok raspon izlaznog napona
-Anti-PID funkcija (opciono)
Kategorije: Akcija, Inverteri - pretvarači, Mrežni
Povezani proizvodi
Pretvarač Blue energy WNN 2200W 24V čisti sinus
Dodaj u korpu
FUJI SOLAR PROFI 5,2KW
Dodaj u korpu
FUJI SOLAR UNI 3kW za off-grid pretvarač s punjačem i MPPT regulatorom