18kW 75C -25C FUJI BLN-018TC1 Grijanje Visokotemperaturna Dizalica Topline 75C
- Postavi pitanje
FUJI R290 Air Source A+++ Black Heating And Cooling Heat Pump New Energy SG Ready 18kW
| Model: | FUJI BLN-018TC1 | ||
| Power Supply | V/Ph/Hz | 220 ~ 240 / 1 / 50 | |
| Nominal Heating (Max) (A7/6?,W30/35?) | Heating Capacity | kW | 7.24 ~ 22.10 |
| Power Input | kW | 1.50 ~ 5.88 | |
| COP | W/W | 6.86 ~ 30.25 | |
| Nominal Heating (Max) (A7/6?,W47/55?) | Heating Capacity | kW | 6.36 ~ 19.45 |
| Power Input | kW | 2.15 ~ 6.85 | |
| COP | W/W | 9.84~30.12 | |
| Nominal Cooling (Max) (A35/24?,W12/7?) | Cooling Capacity | kW | 4.55 ~ 17.20 |
| Current input | A | 8.47 ~ 32.10 | |
| ERP Level(Outlet water temp. at 35?) | / | A+++ | |
| Max. input power | kW | 7.50 | |
| Max. input current | A | 35.00 | |
| Refrigerant | / | R290 | |
| Rated water flow | m3/h | 3.10 | |
| Fan quantity | / | 2.00 | |
| Fan motor type | / | DC inverter | |
| Compressor | /0 | DC inverter | |
| Circulating pump | / | Inverter type / Built-in | |
| IP Class | / | IPX4 | |
| Sound pressure at 1m distance | dB(A) | 55 | |
| Max outlet water temperature | °C | 75 | |
| Water piping connections | / | DN 32 (1 – 1/4″) | |
| Pressure drop at rating water flow | kPa | 55 | |
| Operating temperature range (Heating mode) | °C | -25~45 | |
| Operating temperature range (Cooing mode) | °C | 16~45 | |
| Unpacked Dimensions ( L×D×H ) | mm | 1187 * 488 * 1456 | |
| Packed Dimensions ( L×D×H ) | mm | 1217 * 538 * 1570 | |
| Unpacked Weight | kg | 184 | |
| Packed Weight | kg | 192 | |
Kategorije: Grijanje i hlađenje, Toplinske pumpe
Povezani proizvodi
Fujiair dizalica topline 9kW Monoblok Grijanje do -25C
Dodaj u korpu
Sole infracrvena grijalica 2000W – za terase grijalice
Dodaj u korpu
Garancija 1 godina
Klima uređaj FUJI AIR Q YACUZA 5 kW – inverter
Garancija 5 godina
Nema na zalihi
12kW Fuji R290 Visokotemperaturna Dizalica Topline 75C
Klima uređaj FUJI AIR QE YACUZA 3,5 kW – inverter
Fujiair toplotna pumpa 12kW monoblok grijanje/hlađenje